esd remontaPS4 un Xbox konsoles ir stabili nonākušas mūsu ikdienā. To ir veicinājusi digitalizācija, ļaujot dažādiem digitāliem risinājumiem nostiprināties izklaides industrijā. Kā jau minējām, šodien populārākās ir Sony Play Station 4 un Microsoft Xbox. Ikdienas skrējienā un aktīvā iekārtu lietošanas procesā nereti tiek aizmirsts, ka šīs iekārtas, tā pat kā ikviena tehnikas vienība, pieprasa arī rūpes par to. Šajā rakstā mēģināsim argumentēt, kādēļ nepieciešama apkope un tīrīšana PS4 un Xbox.

Spēļu konsoļu bezdefektu darbība jeb garantija

Eiropas savienības teritorijā darbojas  vienots termiņš, kurā patērētājs var iesniegt pretenziju par iekārtas defektu vai neatbilstību pieteiktajām īpašībām reklāmā. To visu ir pieņemts saukt par garantiju. Pretenzijas iesniegšanas termiņš privātpersonām ir 2 gadi, bet juridiskām personām 1 gads neatkarīgi no ražotāja vai pārdevēja norādītā. Tomēr bezdefektu darbība ir atkarīga arī no iekārtu ekspluatācijas procesa. Līdz ar to, ja tās netiek apkoptas un tīrītas, var rasties situācija, kad ražotājs var uzskatīt, ka iekārta nav ekspluatēta atbilstoši noteikumiem. Līdz ar to tiek pārkāpti ekspluatācijas noteikumi un garantija izbeidz savu darbību.

Kas var ietekmēt spēļu konsoļu darbību?

Ikdienā esam pieraduši, ka transporta līdzekļus ne tikai uzpildām ar degvielu, bet veicam arī eļļas un filtru maiņu, kā arī nomainām bojātās detaļas. Tomēr ikdienā aizmirstam, ka arī par citām iekārtām būtu jāparūpējas. Spēļu konsolēm, līdzīgi kā datortehnikai, vienu no  lielākajām problēmām rada to dzesēšanas sistēma. Caur to gan PS4, gan Xbox iekārtās nonāk liels daudzums putekļu no telpas gaisa. Ilgstoši uzkrājoties, šie netīrumi nosedz mikroshēmas un citus elementus, kā rezultātā nenotiek pienācīga dzesēšana. Tieši pienācīgas dzesēšanas trūkums ir tas, kas rada banālu iekārtas pārkaršanu un neatgriezeniskus bojājumus, kas nav pakļauti garantijas remontam. Jo īpaši šis risks pieaug gadījumos, kad jums ir mājdzīvnieki. To spalvas ir viena no lielākajām problēmām datortehnikai un spēļu konsolēm

Kas var ietekmēt spēļu konsoļu darbību?

Ikdienā esam pieraduši, ka transporta līdzekļus ne tikai uzpildām ar degvielu, bet veicam arī eļļas un filtru maiņu, kā arī nomainām bojātās detaļas. Tomēr ikdienā aizmirstam, ka arī par citām iekārtām būtu jāparūpējas. Spēļu konsolēm, līdzīgi kā datortehnikai, vienu no  lielākajām problēmām rada to dzesēšanas sistēma. Caur to gan PS4, gan Xbox iekārtās nonāk liels daudzums putekļu no telpas gaisa. Ilgstoši uzkrājoties, šie netīrumi nosedz mikroshēmas un citus elementus, kā rezultātā nenotiek pienācīga dzesēšana. Tieši pienācīgas dzesēšanas trūkums ir tas, kas rada banālu iekārtas pārkaršānu un neatgriezeniskus bojājumus, kas nav pakļauti garantijas remontam. Jo īpaši šis risks pieaug gadījumos, kad jums ir mājdzīvnieki. To spalvas ir viena no lielākajām problēmaām datortehnikai un spēļu konsolēm.

Cik biežI ir veicama PS4 un Xbox apkope?

Neskatoties uz to, ka mēs aicinām uz regulāru spēļu konsoļu apkopi un tīrīšanu, tā nav javeic bieži. Pietiks, ja nogādāsiet savu iekārtu mūsu darbnīcā reizi divos vai trīs gados. Tas būs pietiekami bieži, bet to nevajadzētu aizmirst. Prakse liecina, ka arī tik reti PS4 un Xbox īpašnieki neparūpējas par savām iekārtām, kā rezultātā nākas veikt nopietnākus remontus.

Saņemiet mūsu servisa bonusus

Esam serviss, kurš specializējies dažādu sakaru un datortehnikas remontā. Tostarp, tiek veikts arī spēļu konsoļu remonts un apkope. Mūsu pieredze ļauj nodrošināt klientiem ne tikai kvalitatīvus servisa pakalpojumus, bet arī parūpēties par lietām, kurām klienti ikdienā aizmirst sekot. Ja jūs mums uzticēsiet veikt spēļu konsoles apkopi, mēs jums regulāri atgādināsim, ka ir pienācis laiks to darīt, un jums nebūs jāpatur prātā, kad ir jāveic nākamā. Izmantojiet šo iespēju, un jūsu spēļu konsoles būs pateicīgas!