Nolietotu telefonu uzpirkšana

Pie iSimple pieejama arī nolietotu mobilo telefonu uzpirkšana. Ja Tev ir vecs viedtālrunis un, ja esi nolēmis to pārdot – nav nozīmes ja viņš ir apbružāts vai ar kādu dzīves atstātu plaisu. Nav svarīgi vai šī plaisa atrodas uz ekrāna vai korpusa aizmugures (var būt arī pilnībā sasists). Galvenais lai telefons nebūtu piesaistīts ICloud un viņu varētu ieslēgt. Ja tev ir kas padomā – aizpildi pieteikuma formu un mēs tevi labprāt uzklausīsim. Ļoti priecāsimies ja pievienosi sava sagurušā drauga foto.

Nolietotu telefonu uzpirkšana

Vēlies atbrīvoties no sava vecā tālruņa?
22487593

Šodien pasaulē ir ļoti daudz dažādas tehnikas, bet katru gadu tās apjoms tiek būtiski palielināts. Mēs piešķiram vecai tehnikai otro elpu un piedāvājam to cilvēkiem, kuri būtu gatavi to lietot. Tas ir solis uz mazāku planētas piesārņošanu. Palīdzi mums saglabāt to tīrāku. Tas, kas varētu interesēt Tevi, mēs esam gatavi arī samaksāt par to, ka atnes savu viedtālruni mums. Lai tas nebūtu veltīgi, piezvani un noskaidro, vai tieši Tavu iekārtu varēsim uzpirkt.

B.U.J.

Biežāk uzdotie jautājumi

Kas jānoskaidro pirms saziņas ar meistaru?

Pirms saziņas ar meistaru noteikti ir jānoskaidro iekārtas modelis. Atkarībā no iekārtas modeļa galvenokārt atšķiras remonta izmaksas.

Vai remontējat stacionāros datorus?

Jā! Veicam gan apkopes un tīrīšanas darbus, gan arī remontu un detaļu maiņu.

Kā labāk sazināties ar mobilo telefonu servisu?

Saziņai varat izmantot tālruni, e-pastu vai saziņas formu, bet efektīvāk ir tieši zvanot, jo atbildi var saņemt arī operatīvi ārpus norādītā laika.

Ko darīt, ja neatrodos Rīgā?

Ja atrodaties ārpus Rīgas, varat mums nosūtīt savu iekārtu ar pakomāta starpniecību, bet pirms tam noteikti sazinieties ar mums.

Adrese

Tallinas ielā 20,
Rīgā, LV-1001

Tālrunis