SIA iSimpleLV tiecas uz kvalitatīvu pakalpojumu sniedzēja un draudzīga servisa tēlu. Viena no klientu grupām, kuras uzņēmums uzskata par būtisku ir daudzbērnu ģimenes. Mēs uzskatām, ka mūsdienīgam un modernam uzņēmumam ir jābūt ne tikai tehnoloģiski attīstītam, bet arī sociāli atbildīgam. Tādēļ esam iesaistījušies Latvijas Goda ģimenes programmā un ikvienam, kurš, veicot remontu un apkopi tālruņiem vai datortehnikai, uzrāda derīgu 3+ Ģimenes karti, turpmāk nodrošināsim 15% atlaidi. Šī atlaide nesummējas ar citu akciju un atlaižu piedāvājumu.

Par apliecību “Goda ģimene” (līdz šim “3+ Ģimenes karte”)

Apliecība “Goda ģimene” ir valsts veidota un Sabiedrības integrācijas fonda īstenota atbalsta programma daudzbērnu ģimenēm, kuras aprūpē trīs un vairāk bērni vecumā līdz astoņpadsmit gadiem, kā arī pilngadīgas personas, kuras nav sasniegušas 24 gadu vecumu, ja tās iegūst vispārējo, profesionālo vai augstāko izglītību un ģimenēm, kuras aprūpē bērnu ar invaliditāti vai pilngadīgu personu, kura nav sasniegusi 24 gadu vecumu un kurai noteikta I vai II grupas invaliditāte. Šīs apliecības īpašniekiem ir iespēja saņemt atlaides, izmantojot pakalpojumus, kurus piedāvā valsts un privātie uzņēmumi Latvijā.

iSimple sociālās atbildības programma

Iesaistīšanās biedrības Latvijas Goda ģimene programmā ir tikai pirmais solis uzņēmuma sociālās atbildības politikā. Mēs turpināsim darbu pie līdzvērtīgiem projektiem un arvien vairāk iesaistīsimies tajos. Tādēļ sekojiet līdzi aktualitātēm mūsu facebook kontā vai mājaslapā un saņemiet informāciju par nākamajām akcijām un atlaidēm.

Par iSimple

Zīmoldarbnīca iSimple ir dibināts 2021. gadā kā mobilo tālruņu un datoru servisa uzņēmums. Šobrīd uzņēmums nodrošina populārāko zīmolu iekārtu remontu un apkopi. iSimple apkalpo klientus kuru īpašumā ir Apple, Samsung, Huawei, Dell, Asus, Acer un citu plaši pazīstamo zīmolu iekārtas. Savukārt, klientiem no Latvijas novadiem tiek nodrošināti pakalpojumi ar pakomātu starpniecību.