Iespējams, esat pamanījuši, ka mēs bieži runājam par ekoloģiju un ilgstpēju, jo mūsu pakalpojums tiešā veidā stiprina sabiedrības ilgstpēju. Tas ir saistīts ar to, ka dažādu nolietotu iekārtu daudzums pieaug katru gadu un ir svarīgi, ka sabiedrība spēj pagarināt iekārtu lietošanas laiku. Mobilo telefonu remonts un citu iekārtu remonts, kas ir mūsu pamatpakalpojumi, ir tas, kas tiešā veidā nodrošina ilgtspēju, paildzinot iekārtu lietošanu.

Eiropas savienības direktīvas ierobežos ražotājus lādētāju ligzdu daudzveidībā

Jau kopš 2020. gada tiek runāts par to, ka, lai ierobežotu lādētāju ražošanas un arī pārprodukcijas dauduzmu, ES pieņem lēmumu, ka visiem lādētājiem būs jābūt aprīkotiem ar USB Type-C lādēšanas ligzdu. Šie noteikumi būtiski ietekmēs visus ražotājus, kas atrodas ārpus ES un jo īpaši – Amerikas kontinetā. Svarīgākā ziņa ir tā, ka Apple būs jāievēro Eiropas tiesību akti. Līdz ar to nākotnes iPhone vairs nebūs ierastās baltās šleifes kontaktligzda, bet tās vietā būs USB Type-C. Tas būtiski samazinās vadu un lādēšanas iekārtu pārprodukciju un palīgiekārtu unificēšanos.

Apple piedāvā jaunos Belkin lādētājus ar USB Type-C un bezvadu variantā

Jau šī gada jūnijā Apple izziņoja savā tiešsaistes veikalā par dažiem papildu piederumiem, tostarp Belkin 70 W lādētāju ar diviem USB Type-C portiem. Lādētāju var izmantot, lai vienlaikus uzlādētu MacBook ar jaudu līdz 50 W un iPhone vai iPad līdz 20 W. Tas ir ideāli piemērots jebkura MacBook Air uzlādei, taču tas ir saderīgs arī ar MacBook Pro modeļiem.

Belkin 70 W divu USB Type-C porta lādētājs

Lādētājs ir izgatavots no gallija nitrīda (GaN) materiāla, lai nodrošinātu kompaktāku dizainu un uzlabotu uzlādes efektivitāti salīdzinājumā ar tradicionālajiem silīcija lādētājiem. Amerikas Savienotajās Valstīs lādētājam ir salokāma kontaktdakša un tā cena ir 59,95 USD, un ir pieejama 65 W lādētāja versija ar G tipa spraudni, kas noderīga Apvienotajā Karalistē.

Apple piedāvā arī Belkin bezvadu lādētāju

Belkin bezvadu lādētājs Apple iekārām - iSImpleLV

Apple tiešsaistes veikalā ir pieejams pasūtīšanai arī Belkin atjauninātais 3-in-1 bezvadu uzlādes statīvs ar MagSafe. Jaunā statīva versija pievieno ātrās uzlādes atbalstu Apple Watch Series 7, ļaujot pulkstenim uzlādēt no 0% līdz 80% akumulatora darbības laika aptuveni 45 minūtēs. Statīvs var uzlādēt arī iPhone 12 vai jaunāku tālruni, izmantojot MagSafe ar ātrumu līdz 15 W, un AirPods vai AirPods Pro korpusu ar ātrumu līdz 5 W. Amerikas Savienotajās Valstīs stenda cena ir 149,95 USD, un tas ir pieejams baltā vai melnā krāsā.

Kopsavilkums

Mums šī ziņa ir svarīga un liek apzināties, ka darbs, kuru veicam, samazina tehnoloģiju atkritumu dauduzmu un veicina sabiedrības ilgtspēju. Mēs esam daļa no lielas kustības, par kuru domā arī politiķi ES līmenī. Šīs kustības jauda ir tik liela, ka ietekmē arī tehnoloģiju attīstību. Sekojiet mums, un mēs laiku pa laikam informēsim jūs par šīm tehnoloģijām. Bet tikmēr – izmēģiniet bezvadu lādēšanas iekārtas. 

 

Ja jums patika mūsu raksts, padalieties ar to sociālajos tīklos vai nosūtiet kādam, kam tas ir interesants. Mēs nepelnam ar šīm ziņām, bet vēlamies būt pārliecināti, ka tās ir jums nepieciešamas, lai turpinātu šo darbu.